Data Bodrum olarak günümüzde hızla artan güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere Bodrum’da Güvenlik kamera sistemleri konusunda uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri konusunda sektördeki pek çok öncü marka ile işbirliğimizi, kaliteli işçilikle birleştirerek sizlere sunuyoruz. 0252 319 5 666 numaralı telefondan bizlere ulaşarak yerinde keşif hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

IP KAMERA SİSTEMLERİ

Data Bodrum, kamera sistemleri konusunda en yeni teknolojileri kullanarak sizlere en uygun çözümü sunar. İp kamera sistemleri mevcut network altyapınızı kullanarak extra kablolama ve işçilik ücretlerinden sizi kurtarır. 1080P görüntü kalitesi ve yüksek fps değerlerine çıkabilen İp kameralar daha net bir görüntü almanızı sağlar.

CCTV GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Düşük kablolama maliyeti ile küçük çapta işletmelerde, evlerde, araç içlerinde kullanılabilr. 1080p görüntü kalitesine ulaşabilen modelleri mevcuttur. Tercih edilmeden önce yetkili ekiplerimizden keşif çalışması isteyiniz.

NEDEN GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ?

Yapılan araştırmalar ve edindiğimiz tecrübeler göstermiştir ki kamera sistemleri yaşanan adli vakalarda delil niteliğinde pek çok kez kullanılmıştır.  Hırsızlık gibi durumlarda ise öncesinde caydırıcı olarak yaşanması dahilinde ise delil olarak çok etkilidir.

Bodrum Kamera Sistemleri Servis Alanlarımız: Bodrum, Gümbet, Bitez, Ortakent, Yahşi, Akyarlar, Konacık, Turgutreis, Gümüşlük, Dereköy, Gümüşkaya, Yalıkavak, Gündoğan,  Göltürkbükü, Torba, İçmeler..

İletişim: 0252 319 5 666 Data Güvenlik Kamera Sistemleri